Reklama

Dopravní podnik města Olomouce, a. s. disponuje více než 120 vozidly městské hromadné dopravy. Za jediný den každý vůz přepraví tisíce cestujících, další tisíce osob jej potkají jako účastníci silničního provozu. Těmto lidem můžete i Vy prezentovat nabídku své firmy prostřednictvím reklamních ploch pronajímaných střediskem reklamy DPMO, a. s.

VOP pro reklamní činnost
pdf Typ souboru: PDF 133 kB
Ceník pronájmu reklamních ploch 2022
pdf Typ souboru: PDF 3 MB
Ceník letáky 2022
pdf Typ souboru: PDF 1 MB
Ceník CLV
pdf Typ souboru: PDF 2 MB
VOP CLV
pdf Typ souboru: PDF 156 kB

CLV - venkovní reklama

Citylight vitríny (CLV) patří k nejefektivnějším formám venkovní propagace. Reklama v prosklených, osvětlených vitrínách na zastávkových přístřešcích MHD je zacílena nejenom na cestující, ale i na širší veřejnost. Kombinuje tak výhody mobilní a statické venkovní reklamy a oslovuje celé spektrum zákazníků. DPMO disponuje celkem 172 plochami v centru i v okrajových částech města.  

Celovozová reklama + polep skel

Reklama je umístěna na vnější straně karoserie vozidla (mimo přední čelo). Reklamu lze u autobusů rozšířit o celoplošný nebo částečný polep skel (mimo vybraná místa). Interiér vozu zůstává beze změn včetně prostor pro výlep letáků.

Velkoplošná reklama - pásová

Reklama je umístěna ve vymezeném pruhu v celé délce obou boků a na zádi vozu (u autobusů také na kovových plochách dveří). U tramvají typu T3 je možno za příplatek umístit reklamní pás i nad zadní a boční okna, případně na plenty karosérie. Na autobusech lze reklamu rozšířit o polep oken. Ostatní části vozidla zůstávají v barvách DPMO, a.s.

Velkoplošná reklama na autobusech - celopolep zadního čela a skla

Reklama může být umístěna na autobusech Solaris. Umísťuje se na zadní čelo vozu a obsahuje také polep skla speciální jednosměrně průhlednou fólií, na ostatní plochy může být instalován polep standardní.

Velkoplošná reklama - Cityboard, Mobilboard, Sideboard

Reklama může být umístěna na autobusech Solaris na levém i pravém boku. Na tramvajích pouze na levém boku s výjimkou formátu Cityboard na tramvaji typu Vario, který může být umístěn i na pravém boku. Obsahují také polep skel speciální jednostranně průhlednou fólií.

Středněplošná reklama

Reklama je umístěna na pravém nebo levém boku vozidla, a to v jeho přední nebo zadní části. Ostatní části vozu zůstávají v barvách DPMO, a.s.

 

Maloplošná reklama - tramvaje

Reklama je umístěna na zadním čele tramvaje typu Trio. Ostatní plochy zůstávají v barvách DPMO, a.s.

Maloplošná reklama - autobusy

Reklama může být umístěna na dveřích vozu.

Reklamní madla

Reklamní madla uvnitř vozů MHD jsou celostátní reklamní médium. Ideální spojení užitnosti s velmi dobře viditelnou reklamní plochou.
Rozměr karty 70 x 126 mm.

Interiérové samolepky

Interiérové samolepky jsou umístěny na zadní stěnu kabiny řidiče, stropní podhledy v tramvajích nebo na boční okna autobusů.

Výlep letáků ve vozidlech

Reklamní letáky A4 na výšku nebo A3 na šířku jsou umístěny za ochranným plexisklem v tramvajích i autobusech.

Reklamní plochy na LCD obrazovách

V tramvajích je 64 LCD obrazovek v 16 vozech a v autobusech je 54 LCD obrazovek v 40 vozech. Celkem tedy 118 LCD obrazovek. 

Reklamní plochy na označnících zastávek

Reklama může být umístěna:

  • na označníku tramvajové zastávky na zadní straně vitríny jízdních řádů - je aplikována přímo na plech vitríny
  • na označníku tramvajové zastávky na zadní straně nad vitrínou jízdních řádů - v tomto případě je nutno reklamní sdělení umístit na plech nebo na plastovou desku (dodává zadavatel reklamy) a upevnit na označník (zajišťuje DPMO, a.s.)
  • v reklamní vitríně elektronického označníku
  • na zadní straně samostatné vitríny autobusové zastávky
  • u elektronického označníku tram. zastávky "Hlavní nádraží" ve směru do centra je nutné nechat v prosklené skříňce místo o rozměru min. A4 na případné informace cestujícím

Reklamní plochy na sklech na tramvajových zastávkách

Sklo se polepuje oboustranně PVC folií s UV laminací.

KONTAKT

Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Odbor marketingu
Koželužská 563/1
779 00 Olomouc
tel.: +420 585 533 355, +420 775 567 390, +420 777 776 545
e-mail: reklama@dpmo.cz

Dopravní podnik města Olomouce, a.s. Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Sídlo společnosti:
Koželužská 563/1, Olomouc
+420 585 533 111

Společnost Dopravní podnik města Olomouce, a.s., IČO 47676639, sídlo Koželužská 563/1, 779 00 Olomouc, je členem koncernu statutárního města Olomouc, kde statutární město Olomouc, IČO 002 99 308, se sídlem Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc, vystupuje jako řídící osoba.

Najdete nás také na:

YouTube Instagram Twitter

Copyright © 2023 Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Realizace © WINTERNET s.r.o.